ana sayfa | site haritası
Hakkımızda Ürünler Servis SSS İletişim English  

TOILET FRESH BAŞLANGIÇ SETİ

Büyük resim için tıklayınız

    Jabsco

TOILET FRESH BAŞLANGIÇ SETİ


Marka: Jabsco
Ürün Kategorisi: Aksesuarlar
Ürün adı: TOILET FRESH BAŞLANGIÇ SETİ
Ürün kodu: 52620-1000
TOILET FRESH BAŞLANGIÇ SETİ
Teknik Özellikler Jabsco un yeni geliştirip denizcilerin kullanımına 2013 yılı baharında sunduğu bu sistem, yıllardır deniz severlerin keyfini kaçırmış olan, ve tekne WC lerinden kaynaklanan kötü kokuları artık tamamen bertaraf ederek olayı kesin sonuca bağlayacak bir sistemdir.
Ayrıca hem temizlik amaçlı hem de WC lerimizin lastik aksamlarını koruyup kireç birikimini önleyen bir jel de bu seri ile birlikte kullanıma sunulmuştur.

Bilindiği gibi, tekne WC lerinde kokuya sebep olan unsurları iki başlıkta inceleyebiliriz:
a. Gidiş ( pis su ) hortumlarındaki atıklı suyun sebep olduğu koku partiküllerinin, normal hortumlardaki mikroskopik gözeneklerden kamaraya sızması, ki bu, özel yapılmış koku geçirmez hortum kullanımıyla önlenebilir;
b. WC yıkama suyunda biriken ve koloni oluşturan bakterilerin, WC yıkama sonrasında açığa çıkarak etrafa kötü koku yayması.

İşte Toilet Fresh, Haznesi yıkama suyu knistin vanası ile WC pompası arasına yerleştirilen, içine atılan çevre dostu özel tabletleri sayesinde WC ye pompalan yıkama suyununu hoş ve ferah kokulu bir ortama çeviren bir çözümdür.

MONTAJ ve KULLANMA TALİMATI:

Montajdan önce, ilgili knistin vanaları kapatarak teknenin su almasını önleyiniz.
Toilet Fresh haznesini,orijinal kılavuzdaki resimde görüldüğü gibi, her seyirde, kapağı su seviyesinin üzerinde kalacak şekilde uygun, kolay erişilebilinen bir yere monte ediniz.
Yıkama pompası WC den ayrı olan modellerde, Toilet Fresh, yıkama pompası ile WC arasına da takılabilir. Monte edilen yüzeyin 2 Kg lik bir ağırlığı çekecek güçte olmasına ve vidaların arkadan çıkmayacak kadar kalın olmasına dikkat ediniz.

Resimlerde görüldüğü gübü, hazne girişine ( Alt boru ) bağlı hortuma, verilen çek valfı, “yukarı” yönünde takınız. Hazneden çıkışı da ( üst ) WC pompa girişine, harici pompalılarda ise WC yıkama girişine takınız. Bütün hortum bağlantılarına muhakkak kaliteli cinsten ve paslanmaz çelikten kelepçeler takıp iyice sıkınız. Gereken yerlerde, verilmiş olan köprüleri kullanınız.

Montaj bittikten sonra haznenin kapağını açarak içine bir tablet atınız., kapağı dikkatlice kapatıp WC yi pompalayınız. Derhal ferahlatıcı atmosferi hissedeceksiniz.
Bir tablet, kullanım sıklığına göre 5 – 10 gün süre ile kullanılır. Aynı anda birden fazla tablet atmayınız. Tablet bitince, yenileyiniz. Yedek tabletler: 52630-1000 parça numarası ile 5 lik kutularda satılır. Tabletleri elledikten sonra ELLERİNİZİ SABUNLA YIKAYINIZ. ÇOCUKLARIN ERİŞİMİNİ ENGELLEYİNİZ.

Hiçbir surette, başka bir imalatçının mamulu ile karıştırarak kullanmayınız. Etkileşimden dolayı koku giderme özelliği kaybolur. Toilet Fresh temizlik jeli ile birlikte kullanılabilir. Bu iki ürün, biribirlerini tamamlar.
Fiziksel Özellikler uzunluk/
genişlik/
yükseklik
12CM X 15 CM X 23 CM
ağırlık dolu halde 1,5 litre
diğer
özellikleri
 
Garanti: Suat Karaosman A.Ş. , ithalatçısı ve Türkiye genel dağıtıcısı olduğu; belirtilen markanın mamulüne, bütün dünyada uygulanan uluslararası şartlar doğrultusunda işçilik ve malzeme hatalarına karşı iki yıl garanti uygular. Jabsco Türkiye Genel Distribütörü
Aynı Serideki Ürünler: WC HORTUM - 19mm - 3/4'' - KOKU YAPMAZ (metre fiyat)
WC HORTUM - 25mm - 1'' - KOKU YAPMAZ (metre fiyat)
WC HORTUM - 38mm - 1,5'' - KOKU YAPMAZ (metre fiyat)
ANTİ SİFON DEVE BOYNU 3/4'' 19mm.
ANTİ SİFON DEVE BOYNU 1,5'' 38mm.
ANTİ SİFON DEVE BOYNU 1'' 25mm.
Y VALF - YENİ TİP AYARLANABİLEN BAŞLIKLI 1,5'' 38mm
TOILET FRESH BAŞLANGIÇ SETİ > Bu ürünü incelemektesiniz.
TOILET FRESH TABLET PAKETİ
TOILET FRESH JEL TEMİZLİK ŞİŞESİ
Üreticinin web sitesi: http://www.jabsco.com
Copyright © 2003 Suat Karaosman - Dizel Ticaret ve Sanayi A.Ş.