ana sayfa | site haritası
Hakkımızda Ürünler Servis SSS İletişim English  

MODEL A2  24 SERİSİ HİJYENİK POZİTİF DEPLASMANLI POMPA

Büyük resim için tıklayınız

    Jabsco

MODEL A2 24 SERİSİ HİJYENİK POZİTİF DEPLASMANLI POMPA


Marka: Jabsco
Ürün Kategorisi: 24 SERİSİ "LOBE" TİPİ POMPALAR
Ürün adı: MODEL A2 24 SERİSİ HİJYENİK POZİTİF DEPLASMANLI POMPA
Ürün kodu: A2
MODEL A2 24 SERİSİ HİJYENİK POZİTİF DEPLASMANLI POMPA
Teknik Özellikler YÜKSEK ADAPTABİLİTE: 24 serisi pompaların bu ana tasarım felsefesi sayesinde; bir çok ek özellik, hazır kitlerin kolayca eklenebilmesi ile 24 serisi pompaları her uygulama şartına uygun hale getirir.

DAYANIKLI TASARIM: Dişli kutusu şasesi tasarımı, yüksek evsaflı konik rulmanlar tarafından yataklanan alışılmışdan daha büyük çaplı şaftlar ile deformasyonu neredeyse imkansız bir çözüm sunar. Böylece kötü kullanım ve yüksek basınca karşı çok daha dayanıklı bir sonuç elde edilir.


AZ BAKIM GEREKTİRİR: Zamanlama dişlilerine dişli kutusunun arka kapağından kolayca erişilebilir. Rotorlar tamamen yer değiştirilebilir şekilde işlenmiştir. Böylece benzer pompa üreticilerinin mamullerinin aksine rotor değiştirildiğinde yeniden zamanlama gerektirmez. Yataklar, şaftlar ve dişliler yağ banyosu içinde çalıştığından; en ağır şartlarda bile uzun bir ömre sahiptir.

GELİŞTİRİLMİŞ HİJYENİK TEKNOLOJİ: Tam dolaşımlı pompa odacığı, sızdırmaz rotor frezeleri, erişilebilir sızdırmazlık elemanları ve onaylanmış sızdırmazlık komponentleri en sıkı uluslararası gereksinmeleri karşılaktadır.

20 yılı aşkın bir süredir bütün dünyada gıda, kozmetik, kimya ve benzeri sanayi dallarının lider kuruluşları tarafından binlercesi kullanılmakta olan 24 serisi pompalar AISI 316 paslanmaz çelikten mamuldür.

SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI: Kullanım alanına ve şekline göre, değişik yapı ve malzemeden, çok çeşitli sızdırmazlık elemanı seçeneği vardır.

Pompalanan malzemeye uygun olarak seçilebilen 3A standardına uygun nitril veya EPDM elastomerler ve ağız seçenekleri.

ROTOR SEÇENEKLERİ: (S2 HARİÇ)

A) 3 Kanatlı paslanmaz çelik rotorlar 24 serisi pompaların uygulamalarının %90 ında kullanılır. Bu tip rotorlar alçak ve yüksek viskositeli akışkanlarda, içinde katı maddeler bulunan sıvılarda yüksek verimle kullanılırlar.

B) Paslanmaz çelikten mamul 2 kanatlı rotorlar, içinde hassas yumuşak maddeler bulunan akışkanların pompalanması için idealdir. Örneğin meyve ve sebze parçaları; taneli reçeller...

C) Lastik kaplı 3 kanatlı rotorlar, akışkanın içinde bulunan sert katı maddelerin varlığı durumunda kullanılır. Örneğin kemik parçacıkları; buz parçaları; sert çekirdekler....

BAĞLANTI AĞIZLARI: Tüm ABD ve EU standartlarına uygun sökülüp takılabilir ve değişebilir giriş çıkış ağızları. Örneğin DIN, SMS, RJT, ITF, Tri-Clamp ve BSP gibi. Bu seriden bir çok model pompa 2 değişik boy ağız seçeneği ile sunulur.

ELASTOMERLER: Kullanım alanına ve akışkanın cinsine göre Nitril, Viton, EPDM, PTFE ve Kalrez'den mamül bağlantı sızdırmazlık elemanları seçenekleri vardır.

DİĞER SEÇENEKLER: Çok özel uygulamalar için pompa kafası sıcaklık ayarlamasını sağlayan ceketler, aşırı basınç emniyet valfleri ve yüksek viskositeli sıvılar için genişletilmiş giriş ağızları olanakları da vardır.
Fiziksel Özellikler uzunluk/
genişlik/
yükseklik
35,5 cm / 20,4 cm / 18,8 cm
ağırlık 18 kg.
diğer
özellikleri
Giriş Çıkış Ağızları : 1" (28mm.) veya 1 1/2" (38mm.)
Deplasman: 18,6 litre/100devir
Azami Debi: 177 litre/dakika
Azami Basınç: 10 bar
Azami Hız: 960 devir/dakika
Çalışma Sıcaklıkları: -40C ile +200C
Viskosite: 1 cP ile 1.000.000 cP arası
Garanti: Suat Karaosman A.Ş. , ithalatçısı ve Türkiye genel dağıtıcısı olduğu; belirtilen markanın mamulüne, bütün dünyada uygulanan uluslararası şartlar doğrultusunda işçilik ve malzeme hatalarına karşı iki yıl garanti uygular. Jabsco Türkiye Genel Distribütörü
Aynı Serideki Ürünler: MODEL S2 24 SERİSİ HİJYENİK POZİTİF DEPLASMANLI POMPA
MODEL A1 24 SERİSİ HİJYENİK POZİTİF DEPLASMANLI POMPA
MODEL A2 24 SERİSİ HİJYENİK POZİTİF DEPLASMANLI POMPA > Bu ürünü incelemektesiniz.
MODEL B1 24 SERİSİ HİJYENİK POZİTİF DEPLASMANLI POMPA
MODEL B2 24 SERİSİ HİJYENİK POZİTİF DEPLASMANLI POMPA
MODEL C1 24 SERİSİ HİJYENİK POZİTİF DEPLASMANLI POMPA
MODEL C2 24 SERİSİ HİJYENİK POZİTİF DEPLASMANLI POMPA
MODEL D1 24 SERİSİ HİJYENİK POZİTİF DEPLASMANLI POMPA
MODEL D2 24 SERİSİ HİJYENİK POZİTİF DEPLASMANLI POMPA
MODEL E2 24 SERİSİ HİJYENİK POZİTİF DEPLASMANLI POMPA
Üreticinin web sitesi: http://www.jabsco.com
Copyright © 2003 Suat Karaosman - Dizel Ticaret ve Sanayi A.Ş.