ana sayfa | site haritası
Hakkımızda Ürünler Servis SSS İletişim English  
BEP Marine

BEP Marine

BEP Marine, 1970'lerin sonlarında, otomotiv elektrik ekipmanı işleri ile uğraşan BE Pratt Ltd. den doğmuştur. Şirket, bu yıllarda Yeni Zelanda'da seri imalat teknikleri kullanılarak inşa edilen teknelerin elektrik tesisatlarını imal etmekle bu sektöre girmiş, daha sonra deniz sektöründe şiddetle ihtiyaç duyulan kaliteli komponentlerin imalatına başlayarak şimdiki ölçülere göre basit sigorta ve şalter panoları imal etmeye başlamıştır.

Sektör geliştikçe, basit sigortaların yerlerini termik-manyetik devre kesiciler almış, BEP Marine, bunlara ek olarak da motor marinizatörleri ve tekne inşaiyecileri için montaja hazır, komple motor ve tekne tesisatları imal etmeye de başlamıştır.

1980 'ler sonundaki krizi atlatabilmek için, yeni bir reorganizasyon sonrasında yeni mamuller tasarımına ağırlık verilmiş, bu atılımın sonunda ünlü "Contour" serisi yaratılmıştır. Bu seri o kadar başarılı olmuştur ki, BEP Marine ürünleri, bütün dünyada aranan ve satılan yüksek kaliteli ürünler haline gelmiştir.

Bu başarıdan cesaret alan BEP Marine mensupları, daha sonra da dünya pazarında daha kaliteli akü şalterlerine ve akü gurupları için yönetim cihaz ve panolarına ihtiyaç olduğunu görüp bu cihazları da geliştirmiş ve imal etmeye başlamışlardır.

BEP Marine in şirket felsefesi, yüksek kalite ve yeni teknolojileri kapsayan marine elektrik chazları konusunda liderliğini geliştirerek muhafaza etmektir.

BEP Marine
Şalter Panoları
Akü Şalterleri
Devre Elemanları
MARINCO DYNAPLATES

Copyright © 2003 Suat Karaosman - Dizel Ticaret ve Sanayi A.Ş.